Kızlık zarı muayenesi fiyatları 2019

Kızlık zarı muayenesi fiyatları 2019
Kızlık zarı muayenesi fiyatları 2019 mart ayı gibi artacaktır diye düşünüyor olabilirsiniz. Normal jinekolojik muayene ile benzer maddi kıymete sahip bir teşhis metodu olarak bekaret testi için İstanbul'da farklı bir ücret taleb edilmemesi gelenekseldir. Ayrıca kızlık zarı dikimi gibi bir ameliyat yaptıracaksanız aynı seansta yapılan kızlık zarı kontrolü için ek bir ücret büyük ihtimalle istenmez. Bu söylediklerim genel olarak böyledir ama ücretlendirme konusunda her doktor farklı davranıyor olabilir. Kızlık testi adıda verilen bakirelikle alakalı incemelerde maliyetten ziyade nerede yapılabileceği şeklinde sorular önem kazanmaktadır. Bu yazımda hastalarımızdan sıkça gelen sorularıda yanıtlıyorum. Takib ediniz. Web sayfalarına kanunlar ve etik sebeplerden dolayı direkt fiyat yazmıyoruz. Telefonla veya WhatsApp ta birebir fiyat alabilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Kızlık zarı muayenesi korkulacak bir şey değil gerçekten, çünkü kızlık zarına dokunulmadan, temas edilmeden, vajinaya cihaz sokulmadan yapılıyor. Aslında jinekolog sadece gözü ile bakarak bekaretiniz hakkında fikir sahibi olabiliyor. Dolayısı ile kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır denilince cevabımız bu derece basit oluyor. Bu arada bir çok genç kız bize WhatsApp üzerinden kızlık zarı resmini çekerek göndermek ve resim üzerinden kızlık zarı muayenesi yaptırmak istiyor. Cinsel organ resmi paylaşmak tamamen yasadışıdır ve cezai sonuçları söz konusudur. Ayrıca resim üzerinden hiçbir doktor bekaret yorumu yapamaz, yapsa bile yanılma payı çok yüksek olur. Dolayısı ile bu konuda kesinlikle resim kabul etmiyoruz. Habersiz gönderilen resimlerin tamamını indirmeden siliyoruz. 

Kızlık zarı muayenesi yapan yerler

İstanbul dışında iseniz kızlık zarı muayenesi yapan yerler konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Zaten devlet hastaneleri mahkeme kararı olmadığı sürece kızlık testi yapmıyorlar. Özel hastanelerin ve tıp merkezlerininde tamamı sgk anlaşmalı olduğu için devlet hastanesi gibi davranmak durumunda kalıyorlar. Geriye sadece özel jinekoloji muayenehaneleri kalıyor. Yani özel doktorlara yaptırabilirsiniz. Ama kızlık zarı muayenesi sonucu bekaret raporu veya durumu bidirir bir rapor isterseniz özel doktorlarda dahil hiçbir doktor size böyle bir kağıt vermek istemeyecektir. Kanunlara göre bir kadının bekaret durumu rapora konu edilemez.

Kızlık zarı muayenesi ücretleri

Kaç para diyerek söze başlamak kabalık olarak algılansa bile kızlık zarı muayenesi fiyatları 2019 dönemi için artık maddiyatında ön planda olduğu bir gerçektir. Satın alacağınız hizmetin içeriği ve kalitesi önemli olsada kızlık zarı muayenesi ücreti bilgisini direkt sayfalara yazmıyoruz. Kızlık zarı dikimi ameliyatlarında maliyetler az değildir ama sadece bekaret kontrolü yaptırıp gideceğim diyorsanız bir muayene ücreti ile bu işi halledebilirsiniz. Ama ben önce zarımı muayene ettireceğim, eğer bozulmuş çıkarsa himenoplasti ile kızlık zarımı diktireceğim diyorsanız zaten ameliyat öncesi zar muayenesi için para ödemezsiniz. Fiyatları siteye yazmıyoruz, telefonla veya WhatsApp tan birebir fiyat alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaret kontrolü

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.