Kızlık zarı muayenesi yapan yerler

Kızlık zarı muayenesi yapan yerler İstanbul'un neresindedir, Avrupa Yakasında veya Anadolu yakasında hangi hastanelerde veya özel jinekolog muayenehanelerinde kızlık zarı muayenesi yapılabilir, kızlık zarı muayenesi yaptırabilmek için en az kaç yaşında olmak gerekir, 18 yaşından büyük olsamda bekaret testi için anne veya babamdan izin almak gerekir mi, 17 yaşında kızlı muayenesi için nasıl bir evrak gerekir, savcılıktan izin kağıdı almak lazım mıdır ? kızlık zarı muayenesi yaptıranlar sgk kayıtlarına işlenir mi, yarın - öbür gün başka sebeple hastanelere gittiğimizde bu muayenesi yaptırdığımız karşımıza çıkar mı ?  kızlık zarı muayenesi için tam olarak ne gereklidir,  kızlık zarı muayenesi hastane veya muayenehane kayıtlara geçer mi,  kızlık zarı muayenesi her zaman kesin sonuç verir mi,  çok merak ediyorum kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır video izleyebilir miyim,  kızlık zarı muayenesinde doktorun yanılma payı kalıcı yüzde kaçtır, her doktor farklı sonuç verebilir mi ? kızlık zarı dikimi yaptırmadan önce yapılan kızlık zarı muayenesi için ilave bir ücret istenir mi?  özel hastane veya özel muayenehanelerde kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ? Buna benzer sayfalarca soru türetebiliriz, hepside hastalar tarafınca sorulan konular aslında. Kızlık zarı - bekaret - bekaret muayenesi - kızlık zarı bozmak - polis - savcılık gibi kelime ilişkilendirme sanıyorum eski Türk filmlerinden kaldı ve hafızalara kazındığı için kuşaktan kuşağa efsaneleşti. Aslında gerçek şu siz kız mısınız değil misiniz savcı , polis neden merak etsin, sizin bekaretinizden kime ne ? ama yaşınız reşit değilse ve/veya ortada bir cinsel saldırı şüphesi varsa tabiki güvenlik ve yargı işe karışır, ama siz birisi ile cinsel ilişkiye girdiniz veya sürtünme yolu ile yakınlaştınız, kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını merak ettiniz , bu durum sizin dışınızda kimseyi ilgilendirmez, bu arada yine 18 altı iseniz kızlık zarı muayenesi için bile anne veya babanızın imzalı izni gerekecektir. Bir çocuğa hayati acil durumlar dışında anne veya babasının izni olmadan kimse muayene amaçlı dahi dokunamaz.

Şimdi sıra geldi kızlık zarı muayenesi yapılan yerlere, ilk etapta devlet hastanelerinin isteğe bağlı kızlık zarı muayenesi yapmadığını söyleyelim, peki hocam neden yapmıyorlar, bizim burada sadece devlet hastanesi var diyebilirsiniz, sebep şu, kızlık zarınızın bozulup bozulmadığı durumu, yada kızlık zarı zedelenmesi bir hastalık olarak görülmüyor ve dolayısı ile devlet hastaneleri tedavi listesinde kızlık zarı muayenesi veya kızlık zarı ile ilgili başka kalemler yok maalesef ama kızlık zarınız bir mahkemeye konu oldu ise mahkeme emri ile devlet hastanesinde bile kızlık zarı muayenesi yapılıyor unutmayınız. Bunun dışında sgk anlaşmalı özel hastanelerde devlet hastaneleri ile bire bir aynı kurallara bağlı olarak çalışıyorlar sözleşmeleri gereği. Özel jinekolog muayenehanelerinin tamamında kızlık zarı muayenenizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Esnek kızlık zarı , sürtünme ile kızlık zarında çentiklenme durumlarında her jinekolog farklı bir muayene sonucu verebiliyor, yorum gerektiren hallerde özellikle kızlık zarı dikimi üzerine çalışan hekimleri tercih edebilirsiniz. Kızlık zarı muaeyeneniz sonucu bekaretinizin bozulmuş olduğu sonucunu aldı iseniz panik yapmayın, yeniden bakire olmak isterseniz kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile bu mümkün, detaylar ve kızlık zarı dikimi ücretleri için WhatsApp  den yazabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Kızlık zarı muayenesi fiyatları 2019

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.