Kızlık zarı muayenesi kendi kendine

Kızlık zarı muayenesi kendi kendine yapılabilir mi, evde kızlık testi nasıl yapılır, ayna üzerine çömelerek bakire olup olmadığımı anlayabilir miyim, kızlık zarı muayenesi yaptıranlar sgk sistemine işlenir mi, yarın - öbürgün karşıma çıkar mı, kızlık zarı muayenesi fiyatları kaç paradır, bekaret testini hangi doktorlar yapar ? gibi konuya ilişkin meraklarınız için bu yazı ilaç gibi gelebilir, ama işim acil okuyamam diyorsanız İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi 0212 227 5519 dan arayabilirsiniz, kendi kendinize kızlık zarı muayenesi nasıl yapılacağını, kızlık zarı muayene ücretlerini sorabilir, ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 dende yazarak kızlık zarı muayene ücretlerini liste halinde indirebilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Gizililiğin önemli olduğu tıbbi işlemlerin başında kızlık zarı ile alakalı olanlar gelir, mesela kızlık zarı muayenesi yaptıranlar devlet hastanesi ve özel hastane sgk sistemlerinde bu işlemi yaptırdı şeklinde listelenir mi ? diye soranlar oluyor, biz sgk anlaşmalı olmadığımız için böyle bir risk yoktur, herşey gizli kalır.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Bekarek muayenesinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tahmin edemeyeceğiniz kadar basit bir yöntemle diyebiliriz, herhangi bir alet kullanmadan sadece gözle bakarak yapılır, tabi zarın görünür hale gelmesi için bayanların hiç sevmediği halk arasında çatal denilen jinekolojik masaya yatmanız gerekir. Ayrıca bekaret testi, bakirelik muayeneside yine aynı anlama gelir.

Kızlık zarı muayenesi için hangi bölüme gidilir ?

Kızlık zarına hangi branş bakıyor acaba, bu konuda ikilemde kalmanız çok doğal, üreme organları ile alakalı hastalık ve muayenelere jinekolog yani kadın hastalıkları uzmanı bakması gerektiğini kimse öğretmiyor, ancak ihityacınız olduğunda araştırarak öğreniyorsunuz.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır video

Youtube'da kızlık zarı muayenesi anlatımını video şeklinde araştırmışsınızdır, çoğu gerçek olmasada size bir fikir verebilir, kızlık zarı muayenesi veya bekaret testi jinekolog tarafınca sadece gözle bakarak yapılıyor.

 Kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi ?

Falanca bayan kızlık zarı muayenesi yaptırmış acaba neden diyebilecek üstüne vazife olmayan kişilerin meraklı gözlerinden uzak kalmak için bu tip teşhis metodlarında gizlilik had derecede önemlidir, bizimde işletmekte olduğumuz özel jinekolog muayenehanelerinde sgk anlaşması olmadığı için sgk anlaşmalı devlet hastaneleri ve özel hastanelerin sistemine kaydolmazsınız.

Kızlık zarı muayenesi kesin sonuç verir mi ?

Jinekolog tarafınca yapılan bir kızlık zarı muayenesinde ( bakirelik testi ) size kesin olarak sonuç bildirilir, kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlayamadık diye ortada bırakan bir sonuç verilemez merak etmeyin. Ama kızlık zarı muayenesi ile alakalı bildirilen sonuç o an için geçerlidir, sonrasında yaşanan cinsel yakınlamşma, sürtünme, mastürbasyon gibi aktivitelerde bozulabilir.

Kızlık testi raporu örneği

Bakire olduğunu bir evrak üzerinden çeşitli kişilere ıspatlamak isteyen çok bayan başvurusu alıyoruz, ama kızlık zarı muayenesi sonucunu bir bekaret raporu şeklinde kağıda döküp evraklandırmak kanun ve etiklere aykırıdır, zira bakirelik kişiye özel bir durum olup insanlar bakiredir veya değildir diye raporlanamaz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı

.

. 

.

.

.

.

.

.

.

.

Popüler Yayınlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sparkline 117,928

Hakkımda

Fotoğrafım
Kızlık Zarı Muayenesi İstanbul Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı İncirli cad No 9 Bakırköy İstanbul 0212 227 5519 - 0532 221 3007 WhatsApp

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayene sırasında bozulur mu ?

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi canlı