Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ? kızlık zarını muayene eden doktor işi gücü bırakıp şu kızın ailesini bir arayayım, eh şey kızınız az önce buradaydı kızlık zarını muayene ettirdi ama üzgünüm bakire değil şeklinde bildirimde bulunur mu ? böyle yazınca komik mi geldi ? evet öyle detaylı bahsedeceğim alt satırlarda göreceksiniz, ama konuşarak derdimi daha iyi anlatırım ve konuyu tümüyle kavrarım diyorsanız İstanbul Bakırköy muayenehanemi  dan arayabilirsin kızlık zarı muayenesinin nasıl yapıldığı ve fiyatı hakkında bilgi alabilirsin, ayrıca WhatsApp den yazarakta iletişim kurabilir güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

 Bu yazımda bazı temel bilgilerde vereyim en iyisi, mesela kızlık zarı kontrolü yasal mı dır, yoksa sadece merdiven altı yerlerdemi yapılabilir, merak etmeyin yasaldır, özel jinekologlar yapabilir ama bekaret raporu vermek yasaktır, sözel olarak açıklama yapılır, peki özel hastane jinekolog muayene ücretleri ile kızlık zarı muayene ücretleri aynı mıdır, devlet hastanesinde jinekolojik muayene olmaya giderek kızlık zarımada baktırabilir miyim, evet ama her jinekolog bu konuda bilgi vermeyebilir, sgk teşhis tedavi listesinde olmadığı için zorundada değildir, diyelim muayene oldum ve kızlık zarım yırtılmış çıktı, bu durumda doktor bakire olmadığımı aileme söyler mi ? hasta gizliliğini koruma zorunluluğu olduğu için reşit iseniz ailenize dahi bilgi veremez, maddi açıdan jinekolojik muayene kaç para tutar, kızlık testi için ayrı ücret isterler mi, genelde aynı ücrettir, jinekolog muayene ücretleri istanbul Anadolu yakasında kaç paradır, WhatsApp üzerinden fiyat listemizi isteyerek bilgi alabilirsiniz, sgk anlaşmalı özel hastanelerde kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi, evet geçer, kadın doğum muayene ücretleri 2019 yılında ne kadar olacaktır, bu seneye göre enflasyon kadar artabilir.

Kızlık zarı muayenesine geldiğinizde, muayene sonucu ailenize kısa mesaj veya telefon sesli görüşme ile bildirilip bildirilmeyeceğine geri dönersek; zaten bekaret muayenesine tek başınıza gelebilmek için reşit olmanız gerekir, devam ediyorum, zaten reşitseniz hasta bilgilerinin gizli tutulma mecburiyeti sebebiyle ailenize veya başka birine bilgi verilemez ama pek önem verilmeyen bir konu olarak sgk anlaşmalı olan devlet hastaneleri ve özel hastaneler, hatta tıp merkezlerinde yapılan tüm işlemler sgk sistemine kaydolacağı için yarın öbürgün başka bir sebeple sgk dökümlerinizde görüntülenebilir, buna karşılık özel jinekolog muayenehanelerinde sgk anlaşması yoktur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaret kontrolü

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.