Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaretinizden şüphe ettiğini durumlarda emin olmak için bir jinekoloğa gitmeden önce kızlık zarı muayenesi yaptıranlar için hangi yolun izlenmesi gerektiğini, bakirelik testinin hangi hastanelerde yapıldığını, devlet hastanesinde yapılıp yapılmadığını, bu konuda yaş sınırı olup olmadığını, 18 yaşınızı doldurmadı iseniz anne veya babanızda sizinle gelemiyorsa onlardan nasıl bir kağıt getirmeniz gerektiğini, kızlık zarı muayenesi esnasında kısmen bozulmuş veya zedelenmiş bir kızlık zarının büsbütün bozulabilme ihtimalinin olup olmadığını, kızlık zarı muayenesi yaptıranların resmi kayıtlara işlenip işlenmediğini, yarın öbürgün bu kayıtların karşınıza çıkıp çıkmayacağını, kızlık zarı muayenesi olabilmek için savcılıktan bir kağıt gerekip gerekmeyeceğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak kızlık zarı muayenesi hakkında merak ettiğiniz herşey hakkında bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, takma isim kullanmanızda bir sakınca yoktur, ayrıca email adresi girmesenizde olur, tüm soru ve yorumlar cep telefonu ekranıma düştüğü için birkaç dakika içide cevap yazabiliyorum, ayrıca aşağıdaki yorumları oku linkine tıklayarak daha önce kızlık zarı muayenesi yaptıran binlerce hastamızın konu hakkındaki yorumlarına ulaşabilirsiniz :

DOKTORA SORU SOR     YORUMLARI OKU

Kendi başınıza kimsenin ruhu duymadan kızlık zarı muayenesi yaptırabilmek için 18 yaşınızı doldurmanız gerekir, ama daha küçükseniz anne veya babanızla gelirseniz bekaret muayenenizi yaparız, ama anne babanız gelemiyorsa kimlik fotokopilerine kızım .. nın kızlık zarı muayenesi yaptırmasına izin veriyorum isim soyad imza şeklinde bir kağıt getirebilirsiniz. Kızlık zarı muayenesi esnasında zarınıza temas edilmez, dokunulmaz, vajinaya alet sokulmaz, dolayısı ile muayene esnasında bekaretinizin bozulması veya hasar görmesi mümkün değildir. Bekaret muayenesi yaptırmak üzere bir Devlet hastanesine veya bağlı bir kuruma giderseniz sizden savcılık talimat yazısı veya mahkeme kararı isterler, ama bizim gibi özel bir jinekolog muayenehanesine gelirseniz böyle bir belgeye ihtiyacınız olmaz, sgk anlaşmalı olmadığımız için bu işlem sgk sicilinizede işlenmez. Kızlık zarı muayenesi yaptırarak bir bekaret raporu almak istiyorsanız bu pek mümkün değildir, zira isteğe bağlı bekaret raporu verilmesi tüm kurumlar için yasaktır, ancak bir mahkeme emrine istinaden verilebilir.

Kızlık zarınızı muayene ettirerek bakire olmadığınızı kesinleştirdiğinizde bunun bir kader olmadığını bilmenizi isterim, himenoplasti ameliyatları ile kızlık zarı dikimi yapabiliyoruz, aslında nerdeyse 30 senedir bakirelik ameliyatları üzerine çalışıyorum ve bu konuda hastaların ihtiyaçlarına göre 8 farklı ameliyat yapıyorum, bilgi almak veya kızlık zarı dikimi fiyatlarımızı, kızlık zarı muayene ücretlerimizi öğrenmek için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz,  telefonumuz her zaman açıktır, ayrıca teknolojiyi seviyorsanız WhatsApp den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi için ne gerekli yukarıda anlattım, kızlık zarı muayenesi kesin sonuç verirmi ? elbette verir, kızlık zarı muayenesi için hangi bölüme gidilir ? jinekoloji yani kadın hastalıkları ve doğum bölümüne başvurulur, kızlık zarı muayenesinde doktorun yanılma payı bu konu üzerine yoğunlaşan jinekologlarda genelde yoktur, kızlık zarı muayenesi istanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde yapılmaktadır, kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi ? sgk anlaşmalı sağlık kuruluşlarında geçer, kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır video için önceki yazılarımı okuyunuz, doktorlar kızlık zarının bozulup bozulmadığını nasıl anlar ? gözle bakarak anlar.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi fiyatları 2019

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.