Kızlık zarı muayenesi canlı

Halen bakire olup olmadığımızı merak ediyorsanız, başınızdan cinsel ilişki, sürtünme, mastürbasyonda azda olsa kızlık zarı kanı gelmesi durumu söz konusu ise veya cinsel ilişkiye giriyor olmanıza rağmen hiç bekaret kanaması ile karşılaşmadı iseniz, kızlık zarınızı jinekoloğa muayene ettirmek kafanızdaki soru işaretlerini yok edecektir, bu arada kızlık testi adıda verilen bu teşhis metodunun nasıl yapıldığına yönelik kızlık zarı muayenesi canlı video izlenize bile gerek yok zira işlem zara dokunmadan sadece gözle bakarak gerçekleştiriliyor, dolayısı ile zar muayenesi esnasında bekaretinizin zarar görme ihtimali yok.

Youtube'da kızlık zarı muayenesi, bekaret kontrolü, kızlık testi adı altında yayınlanan canlı videolar size fazla bir fikir vermeyebilir ama kızlık zarınızı muayene ettirdiğinizde hangi sonuçlara ulaşacağınızı, elinize ne geçeceğini yazabilirim; öncelikle bakire olup olmadığınızı öğrenirsiniz, kızlık zarınızın hangi çeşide girdiğini bilirsiniz, ayrıca kızlık zarınızda tam yırtılma yerine çentiklenme şeklinde kısmi hasar söz konusu ise bunun detaylarını ve en önemlisi bu şekilde yolunuza devam ettiğinizde gerdek gecesinde kanama olup olmayacağı hakkındada bilgi alabilirsiniz.

Hymen yada kızlık zarı son derece ilginç özellikte bir oluşumdur, kısmi küçük yırtılmalar veya muayenelerden bakire olarak geçebileceğiniz minik çentiklenmelerde bile ileriki dönemlerde girilecek tam birleşmeli cinsel ilişkilerde kızlık zarı kanama ihtimali çok düşer. Genellikle kızlık zarının tam yırtılmadı ile kısmi çentiklenmesi arasında sonuç açısından fazla fark yoktur, az veya çok her türlü hasar gerdek gecesi performansınızı olumsuz etkiler.

Kızlık zarı kontrolü video izlemek isteyen çok hastamız oluyor, ayrıca kızlık zarı bozulmuş olanlarında önemli bir kısmı kızlık zarı dikimi izleyerek hymenoplasty ameliyatını araştırıyor, kızlık zarı dikimi videosu şeklinde izlemek için web sitemizde önceki makalelere bakınız, kızlık zarı yırtılması video araştırması genelde tam birleşme olmayıpta sürtünme yolu ile birlikte olanlarca araştırılıyor, keza kızlık zarı nasıl yırtılır video izleme durumuda öyledir, kızlık zarı diktirme videolarındada görüldüğü gibi flep yöntemi bu konuda en garantili metoddur, kızlık zarı dikme operasyonunu neredeyse 28 senedir yapmaktayım, kizlik zari nasil bozulur goster diye aradığınızda www.kizlikzaribozulma.com adlı sitemle karşılaşacaksınız.

Kızlık zarı muayenesi

Bakire olup olmadığızı kesinleştirmek için bir jinekolog tarafınca yapılan teşhis metoduda kızlık zarı muayenesi veya kızlık testi adı verilir.

Kızlık zarı muayenesi fiyatı

2016 Temmuz ayı Bayram öncesi ve sonrası dönemlerde İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatının ne kadar olduğunu öğrenmek için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp 0532 221 3007 üzerinden yazarak fiyat listesi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı muayene sırasında bozulur mu ?

Sürtünme veya vajinaya parmak sokma gibi eylemlerden sonra birkaç damla kızlık zarı kanaması ortaya çıktı ise durumu tam olarak anlayabilmek için kızlık testine girmeden önce çeşitli kaygılarınız varsa kızlık zarı muayene sırasında bozulur mu başlıklı yazımı okuyunuz.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Bekaret kontrolü yaptırıp herhangi bir hasar varsa kızlık zarı dikimi ile yeniden bakire olmak istiyorsanız ilk adımı atmadan önce merakınızı gidermek için kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır konulu makalemi okuyun.

Kızlık zarı dikimi

Kız olmadığınız muayene ile netleşti ise ve geleneksel ritüellere uyum sağlamak için yeniden bakire olmak istiyorsanız himenoplasti ameliyatlarını incelemek için kızlık zarı dikimi başlıklı anlatımıma göz gezdirin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Evliliğin ilk gecesine bakire olarak girmek ve ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması elde etmek için yaptığımız bekaret tamiri ameliyatlarının cebinizden kaç para eksilteceğini kesinleştirmek için kızlık zarı dikimi fiyatı başlıklı yazımı okuyun veya İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi telefonla arayın veya WhatsApp 0532 221 3007 üzerinden yazarak zar diktirme fiyat listemizi isteyin.

Kızlık zarı dikimi Kırıkkale

Kırıkkale ili ve Bahşılı‎, Balışeyh‎, Delice‎, Karakeçili‎, Keskin‎, Sulakyurt‎, Yahşihan‎, Çelebi‎ ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan jinekolog doktorlar ve kızık zarı tamiri fiyatları hakkında bilgi almak için kızlık zarı dikimi Kırıkkale başlıklı makaleme bakınız.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi ( sayfalar bölümünde )
0212 227 5519 
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274 
Haritada adres ve konum ( sayfalar bölümü )
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri ( sayfalar bölümü )
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )

Kızlık zarı muayenesi canlı yorumları ( sayfalar bölümünde )

www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kızlık zarı muayenesi canlı konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )


Yorumlar

 1. Mastürbasyon yaparak kızlık zari bozulurmu pazar gününden beri az az kanamam geliyo adet gunumde normalde 4 gün suruyo bununla bı alakası varmı
  17 05 2016, 21:12 - Jin op dr turgay karakaya: Olabilir
  17 05 2016, 21:12 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene wtmek lazım
  17 05 2016, 21:13 - -: 2 cm ile patlarmi kızlık zarı muayenesi canlı seyrettimde
  17 05 2016, 21:15 - Jin op dr turgay karakaya: Evet ihtimal var
  17 05 2016, 21:27 - -: Tamam saolun
  17 05 2016, 21:52 - -: Pazar gününden beri koyu bı kan geliyo ama öyle aşırı değil
  17 05 2016, 21:52 - -: Adetim uzun sürmüş olabilirmi

  YanıtlaSil
 2. sürtünürken birden girmeye çalıştı ve ucu bile belki girmedi üstümden kalktığında kan gelmişti

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayene sırasında bozulur mu ?

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?