Kızlık zarı dikimi

Henüz evlenmemiş bayanların erkek arkadaşları veya nışanlıları ile cinsel ilişkiye girmeleri artık çok normal karşılanmaktadır , ama bu sosyal yükseliş evlenilecek bayanlarda bekareti şart koşma oranlarını düşürmedi , üniversite okumuş erkeklerin bile çoğunluğu evlenmek için bakire bayanların üzerinde durmakta , bakire olmayanları daha ilk günlerden liste dışı bırakmaktadır, durum böyle olunca İstanbul'da kızlık zarı dikimi ameliyatı 2016 yılı yaklaşırken jinekolojinin flaş operasyonlarından olmaya devam etmektedir. 25 sene öncesi sadece geçici kızlık zarı dikimi yapılır idi , yani evliliğe 1 hafta kala veya birkaç gün kala himenoplasti yapılır idi , düğün hazırlığı ve çeşitli koşuşturmaların cereyan ettiği düğün haftası bu operasyon için vakit ayırmak herzaman can sıkıcı olurdu ama 25 yıl kadar önce devreye giren flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi hymenoplasty dünyasında adeta bir devrim yarattı, zira kızlığınızı kalıcı olarak diktirdiğinizde cinsel ilişkiye girmek için sonsuz vaktiniz oluyor, buda evlilikten yıllar önce bile zar diktirmeyi mümkün kılmaktadır. Zarını diktirecek hastalar genelde bana hangi yöntemi tavsiye ettiğimi sorarlar , tabiki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini öneriyorum, orijinal bakirelikle hemen hemen aynıdır ve karşınızdaki erkek açısındanda gerçek bir bakire ile aynı cinsel deneyim söz konusu olacaktır. Bu arada flep yönteminde dikim sonrası ilk 1 ay cinsel ilişkiye giremezsiniz ama sonrasında yıllar bile geçse seks yaptığınızda kızlık zarı kanı gelecek olduğunu bilmeniz büyük bir huzur verecektir.
Bu yazımızda kızlık zarı dikimi ve kızlık testi hakkında oldukça detaya giriyoruz, örneğin kızlık zarı hakkında tanımsal bilgiler, kızlık muayenesi ile ilgili ön ayrıntılar, kızlık zarı muayenesinin nasıl yapıldığı konularında ihtiyacınız olan her türlü prosedürler, aynı zamanda kızlık zarı muayenesi fiyatının kaç para olduğu, kızlık zarı bozulması video ameliyatında süreçler, kızlık zarı bozulma belirtileri, kızlık zarı muayenesinin devlet hastanelerinde yapılıp yapılamadığı hususu, kızlık zarı dikimi fiyatı 2016 ya yaklaşırken İstanbul'da ne kadardır, kızlık zarı diktirenlerin yorumları, kızlık zarı bozulmadan hamile kalma ihtimalinizin olup olmadığı, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi avantajları ve kızlık zarı dikiminin ....de hangi doktorlarca yapılabildiği konularınıda özetliyoruz.
Bu yazıda bekaretle ilgili çok detay olsada sizin konu hakkında merakınıza mashar olan konular varsa çekinmeden bizi telefonla arayabilirsiniz, ama ben telefon etmek için müsait bir yerde değilim , yada yanımda konuyu işitmemesi gereken tipler var diyorsanız WhatsApp üzerinden yazın görüşelim, günlük hasta yoğunluğumuz çok fazla olduğu için mesajlarınıza biraz geç cevap veriyor olabiliriz , lütfen kusura bakmayın. Son bir mevzuda şudur; İstanbul Bakırköy incirli Caddesindeki muayenehanemiz Atatürk havalimanına 10 dakikalık uzaklıktadır, o yüzden yurtdışından veya uzak yerleşim merkezlerinden uçakla gelip yarım saat içinde zar dikimi gibi işlemlerinizi yaptırıp aynı gün uçakla geri dönebilirsiniz.
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
( Kemerburgaz üniversitesi yanı ) 
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp
Metrobüs ile ulaşım : incirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz.
Vapur ile ulaşım : Bakırköy iskelesinde inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz.
Uçak ile ulaşım : Atatürk havalimanında inince taksi ile 10 dakikada ulaşın.
Şehirlerarası otobüs ile ulaşım: Esenler otogarında inince metro ile İncirli durağına gelin ve yürüyün.
Yazar doktora ulaşmak için lütfen tıklayın.
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
www.twitter.com/jinekologdr

Kızlık zarı

Bekaret konusu her genç hanımın az veya çok aklından geçer, o yüzden makalemde kızlık zarı hakkında tanımsal bilgilerde vermeyi uygun gördüm; latince himen olarak isimlendirilen ve ülkemizde kızlık zarı denilen oluşum vajina girişinde yaklaşık 2 cm kadar içeride yer alır ve açık kırmızı renklidir, cinsel ilişkide kasıklar öne doğru itilince kızlık zarı en ön plana çıkar , dolayısı ile sürtünmeyle cereyan eden ön sevişmelerde kızlık zarı çok sık hasar görür.

Kızlık muayenesi

Kızlık zarınızla ilgili şüpheli bir durum söz konusu ise , mesela sürtünme ile kızlık zarı bozulması veya zedelenmesini düşündüren az miktarda kanama varsa , yada mastürbasyon esnasında parmakla kızlık zarınızı bozduğunuzdan şüphe duyuyorsunuz, ileride evlilik durumunda gerdek gecesi kızlık zarı kanı gelip gelmeyeceği konusunda bir türlü emin olamıyorsanız , kafanızdaki tüm soru işaretlarini çözmek için yapalacak en mantıklı girişim bir jinekoloğa başvurarak kızlık  muayenesi yaptırmaktır. Kızlık testi yada bekaret kontrolü gibi isimlerde verilen kızlık zarı muayenesinin nasıl yapıldığı ve zar muayenesinin fiyatının ne kadar olduğunu aşağıdaki paragraflarda açıklıyorum.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Yukarıdaki paragraftan devam edicek olursak hergün Bakırköy'deki muayenehanemizi arayan birçok bayan kızlık zarı dikimi hakkında sorular soruyor ve dikim randevusu alıyor, bazılarıda kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye sual ediyorlar. Kızlık testi yada tıbbi adı kızlık zarı muayenesi olan teşhis metodunda jinekolojik masada jinekolog sadece gözle kontrol ederek işlemi gerçekleştirir, dolayısı ile kızlık zarınıza temas etmez, veyahut vajina içine herhangi bir tıbbi cihaz sokulmaz.

Kızlık zarı muayenesi fiyatı

Kızlık zarı dikimi öncesi zarınızın bozulup bozulmadığı konusunda şüpheleriniz varsa , yani sürtünmeyle cinsel deneyim yaşarken kızlık zarı kanı geldi ise, yada tam birleşme olmasına rağmen kızlık kanı grlmedi ise kızlık zarı muayenesi durumu aydınlatma konusunda en geçerli yoldır. Zaten zar diktirmeye gelen tüm hastalarımıza aynı seans içinde kızlık zarı muayenesi yapıyoruz. İstanbul'da 2016 yılına giderken kızlık zarı muayenesi fiyatı ortalama olarak ...tl civarıdır.

Kızlık zarı bozulması video ameliyatı

Bekaretinin bozulup bozulmadığı konusunda şüpheye düşen birçok genç bayan kızlık zarı bozulması video ameliyatı gibi youtube'a yüklü içerikleri ararlar. Ülkemizde bu tip videoların çekilmesi ve internete yüklenmesi yasa dışıdır, ayrıca kızlık zarı bozulması ile ilgili videolar gerçeği yansıtmaz. Merak ettiğiniz konuları makalemizde anlatıyoruz.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Plan dışı bir yakınlaşma ve sürtünme yolu ile cinsel temas durumlarında azda olsa kızlık zarı kanı geldi ise bir genç bayanın aklına en fazla takılan konuların başında kızlık zarı bozulma belirtileri gelecektir, tabiki kızlık zarının bozulduğuna dair en çarpıcı bulgu kızlık zarı kanaması gelmesidir. Tam birleşme yaşamanız şart değil, mastürbasyonda parmakla kızlık zarı yaralanmaları, sürtünmeyle kızlık zarı hasarları ve nadirde olsa bacak arasını hedef alan kazalar kızlık zarınızın tam olarak veya kısmen yırtılmasına yol açabilir, bu durumda kızlık kanı gelebilir, ayrıca kasıklarda ağrı, banyo esnasında vajina girişinde yanma hisside olabilir, bazen kızlık zar üzerinde nispeten daha büyük bir damar patlayabilir ve günlerce kızlık zarı sızıntısı olabilir.

Kızlık zarı muayenesi devlet hastanesinde yapılır mı ?

Kızlık zarı kanunlarda yer alan ve hastalık olarak tanımlanmış bir olgu değildir, dolayısı ile kızlık zarı yırtılması veya bozulup bozulmadığını kontrol ettirmek için devlet hastanesine başvuramazsınız, bu durumda kızlık zarı muayenesi devlet hastanesinde yapılır mı diye soran hastalarımıza cevabınız olumsuz olacaktır, ama özel jinekolog muayenehanelerinde kolaylıkla kızlık testi yaptırabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Tam birleşmeli cinsel ilişkilerde kızlık zarının bozulmuş olması konusuda şüphe yoktur, ama cinsel sürtünmelerde ve mastürbasyonlarda kızlık zarı muayenesi ile kızlık zarının bozulduğu veya bekaretin devam ettiği netleştirilebilir. Bu durumda gerdek gecesinde kızlık zarının kanaması sizin için önemli ise bakirelik yıllarına geri dönmenin tek yolu kızlık zarını diktirmekten geçecektir. 2016 yılı yaklaşırken İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak ....tl civarlarındadır. Aslına bakarsanız zar diktirme ücretleri hiçbirzaman için bir standarta oturmamıştır, her jinekolog farklı zar dikim maliyeti çıkartabilir, ama bu operasyonlar arasında geçici kızlık zarı dikimi fiyatları en ucuzdur, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ise nispeten daha pahalı olabilir, ayrıca vajina daraltma ameliyatı yada labioplasti gibi ek bir ameliyatta aynı seansa sığdırılacaksa bekaret diktirme masrafı adım adım artacaktır.

Kızlık zarı diktirenler


Herhangi bir şekilde bekareti bozulmuş bir bayan kızlık zarı dikimi planladığında öncelikle kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını merak edecektir. Kızlık zarı diktirme yani himenoplasti ameliyatları doğası gereği son derece gizli tutulması gereken müdahalelerdir, o yüzden kızlık zarımı diktirdim diye yorum yazan hasta sayısı az olmakla birlikte bizim sitelerimizde konu hakkında yorum yazmış birçok bayana rastlayacaksınız.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Kızlık zarı vajina girişinde anatomik bir bariyerdir, fiziki olarak kısmen mikroorganizmaların ve şekilli partiküllerin vajinaya ulaşmasını engeller, ama vajina girişine bırakılan sperm hücreleri kendi kuyrukları ile haraketli oldukları için sağlam kızlık zarını kolaylıkla aşarak rahme ulaşabilir ve ovumu dölleyebilir, bu durumda kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı diye soranlara rahatlıkla evet diyebiliriz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Bekaret tamiri operasyonları çok eski yollardan beri yapılagelmektedir , ama son 25 yıl içinde geliştirilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bekaretini kaybetmiş genç bayanlara büyük kolaylık sağlamıştır , zira kızlığınızı diktirdikten sonra cinsel ilişkiye girmek için sonsuz bir zamanınız oluyor , buda düğün telaşı ile aynı döneme denk gelecek olan geçici kızlık zarı dikimlerine göre büyük avantaj sağlamaktadir.

Kızlık zarı dikimi Malatya

İstanbul'a kızlık zarı dikimi için sadece Avrupa ve Anadolu yakasından değil Malatya gibi birçok Anadolu ilindende hasta gelmektedir , özellikle Bakırköy'deki muayenemizin Atatürk Havalimanına 10 dakikalık mesafede olması uzaklardan gelen hastalara büyük kolaylık sağlamaktadır, özellikle Malatya'dan gelen hastalar kızlık zarı dikimi Malatya ve ilçeklerinde yapılmıyormu diye sorduğumuzda güvenemediklerini söylüyorlar.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli cad no 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp

Yorumlar

 1. Kızlık Zarı Kanaması: Merhba Doktor Bey , ben numaranızı ınternetten aldım sıze bısey danışmak istiyorum mümkün mü acaba
  06 03 2015, 15:58 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  06 03 2015, 16:01 - Kızlık Zarı Kanaması: Ben 19yasındayım. Erkek arkadasımla yakınlastık ve kanama oldu ama kesin bozulup bozulmadıgımı bılmıyorum. Bunun ıcın herhangı bır kadın dogum doktoruna gıtsem ogrenebılırmıyım lutfen bı akıl verın,bozuksam diktirmeyi bile düsünüyorum
  06 03 2015, 16:02 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet tüm kadın doğumcular kızlık muayenesi yapabilir
  06 03 2015, 16:02 - Jinekolog Operatör Doktor: Kan geldiyse bozulmuştur
  06 03 2015, 16:02 - Jinekolog Operatör Doktor: Girmesi şart değil
  06 03 2015, 16:03 - Kızlık Zarı Kanaması: Başka ihtimal yok yanı kesin diyosunuz
  06 03 2015, 16:03 - Kızlık Zarı Kanaması: Peki ben kızlık zarını diktirmesem bu anlaşılır mı ilerde evlendigimde
  06 03 2015, 16:03 - Jinekolog Operatör Doktor: Anlaşılmaz
  06 03 2015, 16:08 - Kızlık Zarı Kanaması: Doktor bey sımdı ben diktirmeyi dusunuyodum ama eger bozuldugum anlasılmazsa diktirmem, ne önerirsiniz
  06 03 2015, 16:08 - Kızlık Zarı Kanaması: Ilk defa basıma boyle bısey geldı ve bu olay dün oldu
  06 03 2015, 16:10 - Kızlık Zarı Kanaması: Tam gırmedı cok az bışey gırdı ama kan geldı yınede
  06 03 2015, 16:11 - Jinekolog Operatör Doktor: Gerdekte kanama şart diyorsanız diktirmenizi öneririm
  06 03 2015, 16:12 - Kızlık Zarı Kanaması: Dıktırdıgım anlasılırmı pekı
  06 03 2015, 16:17 - Kızlık Zarı Kanaması: Doktor muayesıne gıttıgım zaman
  06 03 2015, 16:20 - Jinekolog Operatör Doktor: 2 ay sonra genelde anlaşılmaz
  06 03 2015, 16:20 - Kızlık Zarı Kanaması: Devlet hastanesınde kızlık muayenesı yaparlarmı doktor bey
  06 03 2015, 16:20 - Jinekolog Operatör Doktor: Hayır
  06 03 2015, 16:20 - Kızlık Zarı Kanaması: Aa yapılmıyormu illa özele gıtmem lazım yani
  06 03 2015, 16:22 - Kızlık Zarı Kanaması: Kızlık muayenesıne gıtmeme gerek var mı sızce
  06 03 2015, 16:28 - Kızlık Zarı Kanaması: Doktor bey erkek gerdekte kan gelmedıgı taktırde mı anlayabılır kız olmadıgımı
  06 03 2015, 16:29 - Kızlık Zarı Kanaması: Ben ınternette arastırdım bıraz,ılk ılıskı esnasında kan gelmeyebılır yazıyodu
  06 03 2015, 16:29 - Kızlık Zarı Kanaması: Tabı sız daha ıyı bılırsınız
  06 03 2015, 17:14 - Kızlık Zarı Kanaması: Doktor bey az once yolladıgınız bilgileri tekrar yollarmısınız zahmet olmazsa
  06 03 2015, 17:53 - Kızlık Zarı Kanaması: Tesekkur ederım doktor bey
  11 03 2015, 00:03 - Kızlık Zarı Kanaması: Hocam iyi aksamlar kusura bakmayin rahatsiz ediyorum. Ben bi kac gun oncede size kizlik zari hakkinda bisey danismistim. Ben kadin dogum doktoruna gittim muayene oldum, bana yirtilma var fakat cok fazla degil bi centik yirtilma olmus diger yerler yani etrafi saglam gorunuyor dedi. Evlendigimde kanamam olurmu dedim,yirtilmayan yerlerden kanama olabilir bi ihtimal dedi. Sizce tekrar kanama gorulebilir mi?
  11 03 2015, 07:31 - Jinekolog Operatör Doktor: Genelde olmaz

  YanıtlaSil
 2. Kızlık Zarı: Anldm peki kayıtlarda böyle bir muayene olduğum ortaya cikar mi
  23 01 2016, 23:07 - Jin op dr turgay karakaya: Biz özeliz sgk anlaşmamız yok geçmez

  YanıtlaSil
 3. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: hocam k.bakmayin size bi sorum olucak halam war benim 7 ayda 5 ayda bi kere adet goruyoo hormon testi yaptrdi hormonlarnda hic bi problem yok neden olabilirr die bi soryim istdim size
  24 01 2016, 14:46 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmek lazım
  24 01 2016, 14:49 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: tam hocam tesekur edrm

  YanıtlaSil
 4. Hocam kizlik zari kackez dikliebiliyo
  17 05 2016, 17:00 - Jin op dr turgay karakaya: Sonsuz
  17 05 2016, 17:08 - -: Hocam bi sıkıntı cikmasin sonra ve yerinizi ogrenebilirmiyim
  17 05 2016, 17:13 - Jin op dr turgay karakaya: 28 senedir kızlık zarı dikimi üzerine çalışıyorum .. hiç sorun olmaz
  17 05 2016, 17:13 - -: Tamam hocam adresinizi alabilirmiyim
  17 05 2016, 17:14 - Jin op dr turgay karakaya: Listede var :

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayene sırasında bozulur mu ?

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi canlı