Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , yada kızlık testi nedir , nasıl oluyor , bir kan tahlilimidir , herhangi bir labratuvar testinde bakire olmadığım ortaya çıkar mı? , kızlık zarı muayene ücreti nekadardır ? gibi sorulara bu yazımızda yanıt veriyoruz. Kızlık zarı muayenesi genç kızlarda endişe ile yakaşılan bir teşhis metodudur , özellikle evlilik öncesi flört döneminde , sözlü iken , nışanlı iken veya bir partide ilk defa tanıştığınız bir erkekle bekareti koruyarak sürtünme şeklinde bir ön sevişme yaşamış olabilirsiniz , bu cinsel aktivite esnasında olay biraz abartılınca kızlık zarı kanaması veya kızlık zarı zedelenmesi gibi durumlar olabilir ve kızlarda ciddi panik yaratır , acaba kızlık zarı bozulmuş mudur , yoksa sedece zedelendimi , bundan sonraki cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olur mu, kan gelir mi ? gibi kendi kendinize sorduğunuz binlerce soruya yine kendiniz hedef olursunuz , sabahlara kadar uykusuz kalıp kızlık zarı bozulmasını ve kızlık zarı muayenesinin nasıl yapıldığını araştırırsınız , hatta birçoğu kızlık zarının resmini çekip yakın arkadaşlarına gönderirler ve kahve falı gibi bakarak yorum yapmalarını isterler , ama kızlık testine girmeden bekaretinizin bozulup bozulmadığını kimse net olarak söyleyemez. Oran olarak herhangi bir sebeple birkaç damla veya daha fazla kızlık zarı kanaması ortaya çıkmış ise kızlık zarınızın bozulmuş olma ihtimali %70 lerde çıkar , zira kızlık zarı iyileşme özelliği olmayan ilginç bir organdır. Bu yazımızda kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi fiyatı gibi konulara ışık tutuyoruz.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Korktuğunuz gibi değil inanın jinekolojide en kolay teşhis metodu kızlık zarı muayenesi veya diğer adı ile kızlık testidir. Hemen anlatalım kızlık zarı muayeensi nasıl yapılıyor ; hastanın kabulü , öngörüşme ve daha sonra jinekolojik muayene masasına yerleşirsiniz , bacaklarınızı masanın desteklerine koyduğunuzda kızlık zarı görünür hale gelir , kızlık zarı muayenesi esnasında herhangi bir tıbbi alet kullanılmaz veya kızlık zarına herhangi bir şekilde temas edilmez , yani merak etmeyin , kızlık zarını muayene ederken sağlam olan himeni bozulması i yada kızlık zarı zedelenmesinin derin bir yırtığa dönmesi , kızlık zarınızın bir şekilde zarar görmesi mümkün değildir . Kızlık zarını muayene etmek birkaç dakika sürer. İstanbul'da kızlık zarı muayene ücretleri yaklaşık ...tl civarıdır. Kızlık zarı muayenesinin nasıl yapılacağı ile alakalı ayrıntılar için www.kizlikzarimuayene.com/2015/02/kzlk-zar-muayenesi-nasl-yaplr.html yazımızıda inceleyin.

Kızlık zarı dikimi

Himenoplasti ameliyatları İstanbul'da 2019 yılında ve önceki yakın geçmişte çok sık olarak yapılmaktadır. Eski geçici yöntem ve yeni flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi olmak 2 farklı ameliyat tekniği vardır . Geçici kızlık zarı dikimi bu işin tarihini oluşturan çok eski bir yöntem olmakla beraber artık pek kullanılmaz , onun yerine modern jinekolojide artık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi uygulanır , ve hasta gerçek anlamda bakirelik yıllarına geri dönmüş olur. Geçici kızlık zarı dikiminde 10 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu varken , flep yöntemi kalıcı kızlım zarı dikiminde bu süre sonsuzdur. İstanbul'da kızlık zarı diktirme fiyatları ortalama ....tl civarıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaret kontrolü

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.