Kızlık zarı muayenesi İstanbul

Kızlık zarı muayenesi tıbbi adı ile himen muayenesi iken halk arasında bekaret kontrolü , kızlık testi , bekaret testi , gibi deyimlerle anılır , hatta bekaret raporuda bu konu ile ilişkilendirilir. Birçok bakire bayan evlilik öncesi kızlık zarının karşılıklı evlenme planı olmayan erkeklerce  bozulmasını istemezler , ama sürtünme şeklinde ön sevişmeler ise birçok gençkız tarafınca yaşanır , sürtünme aksiyonu biraz abartılırda kızlık zarı zedelenmesi veya bekaret bozulması ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda ciddi derecede panik yapan genç bayanlar gece bile olsa  whatsapp'tan veya cep telefonundan bize ulaşarak kızlık zarım bozulmuşmudur diye sorarlar , bu şekilde hergün birçok bayan veya cinsel aktiviyiteye katılan erkek bize ulaşıyor. Yaşanan ön sevişmede kızlık zarının bozulup bozulmadığını kızlık zarı muayenesi yapmadan net olarak söylemek mümkün değildir , ama olasılıklarıda bilmekte fayda var ; 25 yıldır kızlık zarı üzerine çalışan araştırmacı bir jinekolog olarak şunu söyleyebilirim , herhangi bir cinsel aktivitede ki burada vajina içine penis veya parmak gibi herhangi bir cisim veya organ sokmuş olmak şart değildir ve sonuçta azda olsa kızlık zarı kanı geldi ise kızlık zarınızın bozulmuş olma ihtimali %75 lere çıkar , hatta olayın hemen ardından kızlık zarı muayenesine girmiş olabilirsiniz , size sadece kızlık zarı zedelenmesi olmuş veya kızlık zarında saat 3 veya 9 hizasında küçük bir yırtılma veya çentiklenme olduğu , kızlık zarının büyük ölçüde sağlam olduğu söylenmişte olabilir . Kızlık zarı dokusu son derece enteresan bir yapıya sahiptir , zarar görünce iyileşme özelliği olmadığı gibi kanama ile seyreden herhangi bir zarar gördüğü zaman damar yapısındaki kasılma ile atrofiye uğrayarak vajina duvarlarına doğru çekilmeye başlar ve vajina yolunu açar , dolayısı ile cinsel ilişkiye müsait bir dış genital yapıya dönüşür. Özetle %75 ihtimalle kızlık zarı sadece 1 kez kanar ve takip eden zamanlarda girilecek ilişkilerde kızlık zarı kanaması olmaz. Biliyorum moraliniz bozuldu ama bu gerçeği söylemeyip yeni ilişkilerinizde kızlık zarının yeniden kanayacağını söylemek sizi yanlış yönlendirmek , .hatta bazı durumlarda sosyal tehlike içine atmak olurdu.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Şüpheli bir cinsellik yaşayıpta kızlık zarınızın yırtılmış olacağı ihtimali aklınıza geliyorsa kızlık zarı muayenesine girmeniz gerekir , peki bu kızlık testi veya bekaret kontrolüde denilen kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır? Birçok gençkızın çok korktuğu kızlık zarı muayenesinde herhangi bir tıbbi alet kullanılmaz ve vajina içine kesinlikle herhangi birşey sokulmaz , jinekolog sadece gözle bakarak kızlık zarının bozulup bozulmadığını ve tüm ayrıntıları size söyleyebilir.Detaylı bilgi için tıklayın : www.kizlikzarimuayene.com/2015/02/kzlk-zar-muayenesi-nasl-yaplr.html

Kızlık zarı muayenesi fiyatı

2019 yılı rayiçlerine göre İstanbul'da kızlık zarı dikimi yapan doktorlarda çok sık talep edilen bekaret kontrolü yada kızlık zarı muayenesi fiyatları sıklıkla ...tl civarındadır. Ama kızlık zarı diktirmeye geldiyseniz ameliyat öncesi yapılan rutin kızlık testi yada kızlık zarı muayenesi için ayrıca ücret ödemezsiniz. Ek fiyat bilgisi için : www.kizlikzarimuayene.com/2014/10/kzlk-zar-muayenesi-fiyat.html

Kızlık zarı dikimi 

Herhangi bir sebeple kızlık zarınız bozulmuş ise himenoplasti ameliyatı ile bekaretinizi geri kazanmanız mümkündür , hatta yıllardır cinsel ilişkiye girmekte olan aktif bir kadın olmanız , defalarca kürtaj yaptırmış olmanız ve diğer kişisel faktörler sizin kızlık zarınızı diktirmenize engel değildir , hatta daha önce kızlık zarı diktirip bozdurmuş olsanız bile kızlık zarı dikimi için sorun olmayacaltır. 2019 yılında himenoplasti ameliyatları için nerdeyse tek adres durumuna gelen İstanbul'da kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla yapılır: en çok istenen ve uygulanan himenoplasti çeşidi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , 20 günlük iyileşme sürecinden sonra yepyeni bir kızlık zarına kavuşmak için en ideal metod fleptir. 25 dakikalık cerrahi operasyondan sonra yürüyüp gidersiniz ve iyileşme sürecinse işiniz gücünüz , sosyal hayatınız aksamaz . Benimde size tavsiyem kalıcı kızlık zarı diktirmeniz yönünde olacak .
Geçici kızlık zarı dikimi alternatif bir metoddur ama eski model bir yöntem olup artık az tercih edilir. Geçici dikimde en fazla 10 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu vardır , değilse kızlık zarınız zaten kendiliğinden bozulur.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Bekaret tamiri yaptırmayı düşünen birçok bayan kızlık zarı dikiminin cinsel ilişkide ortaya çıkıp çıkmayacağını merak ederler, geçektende zaten hassas bir konu olan kızlık zarı dikimi erkek partner yada yeni eşiniz tarafınca anlaşılacak olsa hiç kıymeti kalmazdı, hatta böyle bir ameliyat metodu bile olmazdı. Siz içinizi rahat tutun geniş tecrübeye sahip bir jinekoloğun usta ellerine güvenebilirsiniz. Dolayısı ile kızlık zarı dikimi kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , endişe etmeyin. Dikimin anlaşılıp anlaşılamayacağı konusunu geniş olarak www.kizlikzaridikimianlasilirmi.com sayfamızda bulabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaret kontrolü

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.