Kızlık Zarı Muayenesi Fiyatı

İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatı 2019 yılında yaklaşık olarak ... tl den başlamaktadır. Kızlık zarı muayenesi genellikle sürtünme benzeri ön sevişme yaşamış bayanlarda ortaya çıkan ve kendini birkaç damla kanama ile gösteren kızlık zarı zedelenmesi durumlarında talep edilir ve kızlık zarının bozulmuş olduğu tespit edilirsede sıklıkla kızlık zarı dikimi istenir. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak ....tl civarı olup aynı seansta yapılacak olan başka işlemlerde varsa ....tl , hatta ....tl seviyelerinede çıkabilir, mesela son yıllarda çok popüler olan kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı yaklaşık .... lira civarına , yine flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların küçültülmesi ameliyatı ise yaklaşık ..... tl ye yapılmaktadır.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?


İstanbul'da halk arasında kızlık testi , bekaret testi , bekaret muayenesi adıda verilen kızlık zarı muayenesi mutlaka bir jinekolog tarafınca yapılır , hasta jinakolojik masaya yatar ve prensip olarak kızlık zarı muayenesi hastaya temas etmeden gerçekleşir , yada herhangi bir tıbbi alet kullanılmaz , sadece jinekolog gözle bakar ve hastanın bekaretinin bozulup bozulmadığını , bozuldu ise kızlık zarı üzerinde ne şekilde bir yırtık olduğunu hastaya bildirir. Ayrıca kızlık zarı muayesinde cinsel ilişkide kanama yaşamayan esnek kızlık zarı durumlarıda ortaya çıkar.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 


Sürtünme benzeri ön sevişme veya mastürbasyon esnasında kanama yaşayan kızlık zarı zedelenmesi vakalarının yaklaşık %60 ında kızlık zarı bozulmuştur ve genellikle kalıcı olarak dikilmesi talep edilir.
İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi denilen allogreft ile yapılır , yani hastanın vajinasından kaldırılan ince bir flep tabakası önceden bozulmuş olan kızlık zarı köküne dikilir, yaklaşık 20 günlük bir süreden sonra dikişler iyileşerek kaybolur ve altından yeni ve orijinal kızlık zarı ortaya çıkar. Flep yöntemi hakkında çok geniş bilgi için www.flepkizlikzaridikimi.com sayfamızı inceleyin.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Prensip olarak kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , bekaretin dikilmiş olduğu belli olur mu gibi çok soran oluyor. Nerdeyse 2000 yıldır yapılmakta olan himenoplasti ameliyatlarında amaç zaten cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıkması ve kızlık zarının önceden dikilmiş olduğunun , tamir edilmiş olduğunun kesinlikle anlaşılmamasıdır. Dolayısı ile gönlünüzü ferah tutun , kızlık zarı dikimi kesinlikle anlaşılmaz . Ama başka bir jinekolog kızlık zarı muayenesinde bunu anlayabilir.

Geçici kızlık zarı dikimi


İstanbul'da 30 yıl öncesine kadar çok sık yapılan , ama flep yöntemi kızlık zarı dikimi geliştirildikten sonra papucu dama atılan modası geçmiş bir himenoplastik metoddur. Eski kızlık zarı parçaları birleştirilip birbirine dikilir , ama 5 günden daha uzun dayanmaz , dolayısı ile çok pratik bir yöntem değildir, sadece fazla vakti kalmayan birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlarca tercih edilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaret kontrolü

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.