Kızlık Zarı Muayenesi Ücreti

İstanbul'da kızlık zarı muayenesi ücreti birçok jinekolog muayenehanesinde yaklaşık ... tl civarına yapılmaktadır. Genellikle sürtünme benzeri ön sevişme esnasında birkaç damla kan gelmesi ve yırtılma hissi sonucu bazı bayanlarda kızlık zarı bozulmuşmudur kaygısı ile kızlık zarı muayenesi ihtiyacı oluşabilir. Bundan daha sık merak edilenler kızlık zarı dikimi konusunda olanlardır , mesela kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda yapılır gibi sorular çok sık geliyor , birde kızlık zarı dikimi anlaşılır mı gibi soranlarda az değil. Bu yazımıda bu konularada açıklık getirmeye çalışıyoruz .
www.twitter.com/jinekologdr
 son derece popüler twitter sayfama mutlaka bakın özellikle kızlık zarı diktirenlerin yorumları ve kızlık zarı ile alakalı her türlü tartışmayı bulacaksınız . Onbinlerce takipçim var :)
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
Facebook sayfamdada birçok makale ve yorum bulacaksınız birçok kişi ile facebookta arkadaşız sizde katılın kızlık zarı ile alakalı tüm gelişmelere tanıklık edin.
WhatsApp = 0532 221 3007

Artık zirveye oturan iletişim metodu WhatsApp oldu , direkt olarak benimle anında görüşme yapmak için WhatsApp ı kullanabilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Daha önce jinekolojik muayeneye girmemiş genç hanımlar kızlık zarı muayenesinden çok korkarlar , zannederler ki muayene esnasında bazı tıbbi aletler vajinadan içeri sokulacak ve muayene o şekilde gerçekleşecek , ama merak etmeyin kızlık zarı muayenesi , yada bekaret testi yapılırken hiçbir tıbbi cihaz kullanılmaz , yapmanız gereken jinekolojik masaya uzamnmak ve bacaklarınızı açmak , onun dışında bir eyleminiz olmuyor , ondan sonrada jinekolog kızlık zarınıza dokunmadan gözle inceleyecek , yani kızlık zarının zarar görme ihtimali hiç yok . 

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( Flep yöntemi )

İstanbul'da şu anda en fazla trend olan bekaret tamir metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , yaklaşık 25 dakika kadar süren operasyon yüzeyel yapıldığı için lokal anestezi yeterli olur ve hasta herhangi bir acı veya ağrı hissetmez. Metod olarak kızlık zarının hemen yanındaki vajina dokusundan ince bir flep kaldırılıp kızlık zarı ringine dikilir . İşlem bittiğinde hasta masadan kakarak işine gücüne geri dönebilir , herhangi bir istirahat gerektirmez . Dikişler yaklaşık 20 günde iyileşir ve kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden erir yok olur. Yarıca dikiş izi kalmaz ve kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılmaz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası ne zaman isterseniz cinsel ililikye girebilirsiniz , sadece ilk 1 ay cinsel yasak vardır , sonrası size kalmış. 

Geçici kızlık zarı dikimi

Çok eskilerden hatta Sezar zamanından kalma bir operasyondur , eskiden soylular kızlarını evlendirmeden önce bir hekime götürerek kontrolden geçirtirlermiş ve kızlık zarı bozulmuş ise onuda diktirip o şekilde kocaya gönderirlermiş , genelde kocalarda yine soylu kişiler veya kral soyundan insanlar olduğu için evlenecekleri kızın bakire olması çok önemliymiş. Aslında günümüzdede erkeklerin bu yöndeki talebi devam ediyor diyebiliriz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi çıktıktan sonra geçici kızlık zarı dikimi artık pek uygulanmaz oldu , ama vakalarımızız yaklaşık %10 u hala geçici dikim istiyor , özellikle kızlık zarı dikimi konusunda kararsız kalmış ve son anda diktirmeye karar vermiş bayanlar ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girip bakaret sağlamak zorunda olan bayanlar hala geçici kızlık zarı dikimini tercih ediyor . Geçici kızlık zarı dikiminde 5 gün kadar vaktiniz olduğunu sakın unutmayın. Yani birkaç gün içinde ilişkiye girmezseniz kızlık zarı kendiliğinden bozulabilir. Geçici kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi için www.gecicikizlikzaridikimi.com sayfamızı inceleyin.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Merak etmeyin kolay kolay anlaşılmaz. Yani cinsel ilişkiye girdiğiniz kişinin kızlık zarınızın dikilmiş olduğunu anlama ihtimali yoktur , sadece uzman bir jinekolog doktora muayene olursanız doktor kızlık zarının dikilmiş olduğunu anlayabilir ama üzülmeyin , 18 yaşından gün almış iseniz doktor sizin dışınızda hiç kimseye durumunuzu açıklayamaz , ailenizle veya eşinizle gitseniz bile muayene esnasında durumumu kimseye açıklamayın derseniz doktor yakınlarınıza sadece sağlıklı olduğunuzu söyler ve bekaret durumunuzu açıklayamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaret kontrolü

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.