Kızlık Zarı Muayenesi İstanbul

İstanbul'da kızlık zarı muayenesi hergün birçok hasta tarafınca soruluyor. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , bekaret testi yapıyorumusunuz , kızlık zarı testi nedir gibi sorular çok geliyor. Bunların yanında en fazla merak İstanbul'da 2019 yılında kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır ( Cevap : .... tlden başlar ) , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , bekaret rapor alabilirmiyim? flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , geçici kızlık zarı dikimi kimlere yapılır , kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , kızlık zarı zedelenmesi nedir , kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ? gibi birçok soru geliyor.
Kızlık zarı muayenesine geri dönecek olursak , evlilik öncesi hemen herkes birlikte olduğu kişi ile az veya çok cinsel ilişki olmadna bazı sürtünme şeklinde cinsel haraketler yaşıyordur. Penisin vajina üzerinde yani vulvada sürtünmesi bazen kızlık zarına zarar verebiliyor , hatta kızlık zarının bozulmasına bile yol açabiliyor , bu durumda şüpheye düşen bayan ayna ile kendi kendine kızlık zarı muayenesi yapmaya çalışıyor ama kadın genital yapısının karmaşık durumu kızlık zarının zarar görüp görmediğini anlamasına engel oluyor ve bu durumda kızlık zarı muayenesi yaptırma ihtiyacı , yada bekaret testi gerekliliği ortaya çıkıyor.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?


Evlilik öncesi dönemde , genç kızlıkla kadınlık arasına sıkışmış birçok bayan jinekolojik muayeneden çok korkar ve utanır . Bu davranış çok normaldir , ama kadın olduktan sonra zaten nerdeyse 6 ayda bir hiçbir hastalık olmasa bile kadın doğum muayenesi ve rutin kontrollerden geçme zorunluluğunu düşünürseniz buna alışmakta fayda olacağı kanaatına ulaşırsınız. Kızlık zarı muayenesi jinekolojik masada jinekolog tarafınca sadece gözle inceleme yapılarak gerçekleştirilir. Yani kızlık zarı muayenesi ve bekaret testi esnasında kesinlikle herhangi bir tıbbi cihaz , spekulum veya başka bişey size temas etmez, nerdeyse el değmeden gerçekleştirilir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da 2019 yılı Eylül başında fle yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl ücret seviyelerinden başlar ve yapılan işlemin nevine göre değişebilir. Örnek vermek gerekirse flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi .... tl iken bazı kilolu ve vajina girişi büyük olan bayanlara uygulanan çift kat flep yöntemi için İstanbul'da kızlık zarı diken yerlerde yaklaşık .... tl gibi fiyat istenmektedir. Yine son yıllarda popüler olan kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatının aynı seansta gerçekmeştirilmesi durumunda toplam .... tl ücret istenmektedir. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ise İstanbul Avrupa yakasında .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Merak etmeyin kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. Zaten himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi teknik olarak orijinal kızlık zarı şeklinde yapılmaktadır. Cinsel ilişkide penisin dayanması ile kızlık zarı gerilir ve yırtılır , himen yani kızlık zarının üzerinde bulunan kan damarlarıda parçalandığı için kızlık zarı kanaması oraya çıkar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaret kontrolü

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.