Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014

2019 yılında Gelişen teknoloji ve iletişim özgürlükleri İstanbul'da kadın erkek ilişkilerindede jet hızı sağladı , günlük aşklar , sahte profiller , facebook , twitter derken beklentilerin altında kalan ilişki devamlılığı ayrılıklarla sonuçlandı. Bu ilişkilerden kalan izleri silmek için birçok genç kız jinekologlara başvurarak kızlık zarı muayenesi yaptırdı , kimi bakire olarak yoluna devam etti , kimide zarar görmüş kızlık zarını diktirerek genç kızlık günlerine geri döndü. Gerçektende yanlış ilişkiler sonucu bekaretini kaybeden bayanların yaşadığı psikolojik sorunlar ve bedensel arınma ihtiyacı bekaret zarı diktirme ihtiyaçlarını çok arttırdı.
İstanbul'da 2014 yılı en garantili ve sağlıklı kızlık diktirme metodu flep yöntemidir , 20 günlük iyileşme süresinden sonra full orijinal yapıya kavuşur ve cinsel ilişkiye girilirse kanayarak bozulur. Bekaret zarının dikilmiş olduğu kesinlikle anlaşılmaz.
İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... TL den başlamaktadır. Bekaret zarı dikimi hakkında merak ettiğiniz herşey için bizi gece gündüz arayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaret kontrolü

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.