Kızlık Zarı Muayenesi

İstanbul'da kızlık zarı diken jinekologlar arasında kalıcı olarak zar dikebilen nadir kadın doğumculardan olduğumu söyleyebilirim. Bakire bayanların cinsel ilişki öncesi yaşadıkları ön sevişme safhasında kızlık zarlarının yırtılıp yırtılmadığı merak konusu olabilir , böyle durumlarda kızlık zarı muayenesi yaparız. Bazı durumlarda ön sevişmede cinsel birleşme olmadan hafif bir kanama olabilir , bu durumda kızlık zarı kısmen veya tamamen hasar görmüş olabilir , bu durumu kızlık muayenesi esnasında tespit edip kızlık zarı dikimi yapabiliyoruz.

Kızlık zarı dikim ücretlerinide bizi telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı muayenesinde aileye haber verilir mi ?

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Bekaret kontrolü

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.